Zadzwoń do nas: +48 509 970 295 (recepcja)
Zarządcą obiektu jest: Zbigniew Galiński

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością kajakarstwo. Jest autorem kilkunastu przewodników kajakowych: Brda, Wda, Gwda, Piława, Rurzyca, Drawa, Słupia, Łupawa, Bukowina, Radunia, Drwęca m.in. dla Wydawnictwa PASCAL, PTTK Kraj, chętnie również fotografuje przyrodę. Uprawia wiele dyscyplin turystycznych, plonem czego są uprawnienia turystyczne PTTK Przodownika Turystyki Pieszej, Kolarskiej i Kajakowej w stopniu I oraz Instruktora Turystyki Kajakowej Polskiego Związku Kajakowego oraz państwowe uprawnienia Instruktora Rekreacji Ruchowej – specjalność kajakarstwo. Doskonała znajomość teoretyczna i praktyczna turystyki zwłaszcza kajakowej zaowocowała wieloma sukcesami. Stworzył kajakową potęgę „Szlaku Brdy” – doskonały markowy produkt turystyczny pod nazwą Kajakowy Tramwaj Brdą oraz Wahadło Kajakowe Wdą. Zagospodarował turystycznie szlak rzeki Brdy. Stworzył koncepcję znakowania szlaków kajakowych w Polsce i zrealizował ją na Brdzie, Wdzie i Zbrzycy. Realizował program pilotażowy Unii Europejskiej na Brdzie. Za stworzenie nowoczesnej oferty turystycznej Kajakowy Tramwaj uzyskał prestiżową nagrodę „Przebiśnieg” Prezesa UKFiT w jej pierwszej edycji. Z pasją promuje przepiękny region Borów Tucholskich pracując w zarządach Lokalnej Organizacji Turystycznej „Bory Tucholskie” oraz Bydgoskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej BYLOT. Zajmował się również szkoleniami o profilu turystycznym. Był koordynatorem unijnego projektu dla branży turystycznej TURYSTYKA WSPÓLNA SPRAWA w woj.kujawsko-pomorskim w latach 2006-2008. Wykonał szereg opracowań dot. zagospodarowania turystycznego i produktu turystycznego dla władz samorządowych w Bydgoszczy, Toruniu Tucholi i Gdańsku. Swoją bogatą wiedzę i doświadczenie przez wiele lat przekazywał studentom Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

Specjalizujemy się w aktywnej rekreacji. KAJAKI to nasza pasja, chętnie pomożemy w zaprogramowaniu kajakowej przygody.

Dzięki wieloletniej praktyce w organizacji życia turystycznego PROPONUJEMY:

• kompleksową organizację spływów kajakowych jednodniowych (w pakiecie parking, transfer osób na spływ lub po spływie, wypożyczenie i transport kajaków, mapkę spływu) i wielodniowych(doradzimy, pomożemy, obsłużymy) . Pomocny może być wirtualny przewodnik kajakowy po Brdzie www.e-brda.pl
  • wypożyczalnię kajaków polietylenowych firmy PRION 1,2,3 osobowych, kanadyjek
  • wypożyczalnię sprzętu rekreacyjnego (rowerki wodne, łodzie wiosłowe, rowery lądowe)
  • noclegi w domkach
  • pola namiotowe
  • małą gastronomię
  • slip i postój jachtów przy kei oraz zimą w hangarze i na terenie
  • aktywne wczasy
  • specjalna oferta dla szkół
  • imprezy integracyjne

Co możesz ZYSKAĆ przyjeżdżając do naszej Stanicy:

• czas spędzony w miłej atmosferze poza miejscem pracy, miejscem zamieszkania ze znajomymi, z rodziną
  • niezapomnianą imprezę motywacyjną, szkolną wycieczkę czy wczasy rodzinne
  • aktywny wypoczynek na łonie natury
  • pełne wrażeń spływy kajakowe
  • spokojne wakacje pełne odpoczynku
  • pobyty firmowe, szkolne, rodzinne, indywidualne
  • wycieczki rowerowe i spacery po przepięknych trasach Zaborskiego Parku Krajobrazowego

Z naszych usług skorzystało już wiele firm z całej Polski, od korporacji po małe firmy: min. TP S.A., Microsoft, Fundacja Jurka Owsiaka. Pływał z nami m.in. Wielki Podróżnik Olek Doba.

Wysiłek fizyczny, obcowanie z naturą, czysta i nieskażona przyroda z dala od zbiorowisk ludzkich, profesjonalna obsługa oparta na wieloletnich doświadczeniach nie tylko kajakowych, dobry serwis sprawią, że czas spędzony w naszej Stanicy pozostanie na długo w pamięci.

Zapraszamy Państwa do wyboru naszej oferty.

- Google Chrome -

Należy kliknąć na menu (w prawym górnym rogu), zakładka Ustawienia » Pokaż ustawienia zaawansowane. W sekcji Prywatność trzeba kliknąć w przycisk Ustawienia treści.

- Mozilla Firefox -

Poprzez menu przeglądarki, należy wybrać kolejno: Narzędzia » Opcje » Prywatność. Następnie wystarczy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika.

- Internet Explorer -

Narzędzia » Opcje Internetowe » Prywatność. Suwakiem ustawiamy poziom prywatności.
- Opera -